Skålfat glas

321161

SKÅLFAT, 2 st., snarlika, 18-1900-tal, glas, slipad dekor, höjd ca 23-24 cm; imitationsfrukt av plast medföljer

Enstaka nagg

Glas, Vaser, skålar, fat

Monter 16

Skålfat glas

Budhistorik (13 bud)
1955851
1 300
1956027
1955851
1955735
1955732

Slutpris SEK:
1 300
125 EUR, 146 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.