Biblioteksbord med mässingsdekor

321159

BIBLIOTEKSBORD / MATBORD med två utdragsskivor,1920/30-tal, betsat lövträ, höjd 77, 60x131, utdragsskivorna ca 46 cm vardera

Ytslitage

Rum 8

Budhistorik (5 bud)
1955572
500
1955436
450
1955205
1953709
1952032

Slutpris SEK:
500
50 EUR, 57 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.