Byrå samt skåp i furu

321158

SKÅP med byråunderdel, 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, höjd 170, 49x72 cm

Slitage

Rum 19

Byrå samt skåp i furu

Budhistorik (2 bud)

1955797
1952237

Slutpris SEK:
33 EUR, 38 USD
Utropspris SEK:
2 500

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.