Soffbord i furu

321156

SOFFBORD, 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, höjd 60, 60,5x60,5 cm

Slitage

Rum 4

Soffbord i furu

Budhistorik (1 bud)

1955645
2015-07-25 11:16:56

2015-07-25 kl 11:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.