Matgrupp i furu

321155

MATGRUPP, 5 dlr., 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, höjd 75, 75x110, stolarnas sitthöjd 46 cm

Slitage

Rum 3

Matgrupp i furu

Budhistorik

2015-07-25 kl 11:00
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.