Karmstolar 1 par

321153

KARMSTOLAR, 1 par, 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, sitthöjd 49 cm

Slitage, ett ben med lagning

Rum 12

Karmstolar 1 par

Budhistorik (1 bud)

1955796
2015-07-25 15:35:00

2015-07-25 kl 19:00
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.