Soffa i furu

321152

SOFFA, 1940-tal, furu, sk sportstugemöbel, perforerad dekor med fyrklöverpass, längd ca 285,5, sitthöjd 45 cm

Slitage

Rum 7

Soffa i furu

Budhistorik (1 bud)

1955795
2015-07-25 15:33:55

2015-07-25 kl 18:20
Slutpris SEK:
30 EUR, 34 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.