Georg Stoopendahl oljemålning

321151

GEORG STOOPENDAHL (1866-1953): "Yrväder", signerad och daterad G. Stoopendahl, olja på duk, 57x78 cm

Rum 3

Georg Stoopendahl oljemålning

Budhistorik (5 bud)
1954113
1953483
750
1953482
700
1950361
1949081

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.