Matsalsgrupp i björk

321149

ALSTERBRO MÖBLER, matsalsgrupp i björk bestående av: matbord med 2 iläggsskivor, 8 stolar, sideboard, bordets mått: höjd 75 diameter 110, sideboardets mått höjd 112, 145x47 cm; nyckel finns

Stolsben med slitage, fanérskador

Rum 11

Matsalsgrupp i björk

Budhistorik (3 bud)

1955671
3 200
1951646
1948494

Slutpris SEK:
3 200
322 EUR, 366 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.