Nadezda Streltsova oljemålning

321135

NADEZDA STRELTSOVA (Ukraina/Ryssland, född 1973): Ballerina, signerad Streltsova, olja på duk, ca 60 x40 cm

Rum 12

Budhistorik (24 bud)
1955410
11 500
1952832
11 000
1955408
10 500
1952832
10 000
1955336
9 800

Slutpris SEK:
11 500
1 158 EUR, 1 316 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.