Manschettknappar Alton

321134

ALTON, ett par, manschettknappar, silver, stämplade Alton, midnattsblått glas, Falköping, 1960-tal

Guld/Smycken

Manschettknappar Alton

Budhistorik (12 bud)
1955815
1955413
1955632
1955413
900
1954891
850

Slutpris SEK:
105 EUR, 118 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.