Vjeteslav Kliuchnikov stockholmsmotiv

321130

VJETESLAV KLIUCHNIKOV (född 1956): "Stockholm Regatta", signerad och daterad 15, olja på duk, 50x80 cm

Konst, Modernt måleri, Stockholmiana

Rum 7

Budhistorik (25 bud)
1955939
8 000
1955887
7 800
1955835
7 600
1955882
7 400
1955835
7 200

Slutpris SEK:
8 000
806 EUR, 915 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.