Ulf Greder färglitografi

321126

ULF GREDER (född 1949): Figurkomposition, signerad Ulf Greder, numrerad 164/360, färglitografi, ca 60x33 cm

Fack 48

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (14 bud)
1955164
900
1955378
850
1955164
1955377
750
1955164
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.