Ulf Greder färglitografi

321124

ULF GREDER (född 1949): figurkomposition, signerad Ulf Greder, numrerad 234/360, färglitografi, ca 42x58 cm

Fack 16

Ulf Greder färglitografi
Budhistorik (7 bud)
1949874
600
1956046
600
1949874
550
1956045
500
1949874

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.