Nunzio Gulino etsning

321121

NUNZIO GULINO (1920-2011): "Palazzio Marchigiano", signerad och daterad 1925, 114/125, etsning, ca 24x31 cm

Något gulnad

Fack 8

Nunzio Gulino etsning
Budhistorik (2 bud)

1956010
1955764

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.