Akvareller Tunisien och Paris

321119

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, 2 st, akvareller, otydligt signerade, "Tunis 1927" motiv med beduiner, "Paris 1927" mansporträtt, bladyta ca 31x35 resp 38x30 cm

Något gulnade, smärre fläck

Konst, Teckningar

Fack 5

Akvareller Tunisien och Paris

Budhistorik

2015-07-25 kl 21:21
Slutpris SEK:
0
0 EUR, 0 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.