Oidentifierad konstnär oljemålning

321118

OIDENTIFIERAD KONSTNÄR, La statue Henri IV Paris, otydligt signerad K?ny, olja på duk, ca 80x60 cm

Mindre dukskada

Fack 48

Budhistorik (21 bud)
1955621
4 400
1955619
4 200
1955608
1955608
3 400
1955587
3 200

Slutpris SEK:
4 400
425 EUR, 482 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.