Baljfåtölj sengustaviansk

321117

BALJFÅTÖLJ, sengustavianskt provinsarbete, gråmålad, kannelerade ben, sitthöjd 47 cm

Renoverad, skador, lagningar

Rum 4

Baljfåtölj sengustaviansk

Budhistorik (10 bud)
1955742
1 900
1952498
1 800
1952496
1 700
1952495
1 600
1950208

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.