Jonas Lindkvist oljemålning

321116

JONAS LINDKVIST (1889-1955): Landskap, signerad, olja på pannå, ca 60x80 cm

Konst, Äldre måleri

Fack 15

Jonas Lindkvist oljemålning

Budhistorik (7 bud)
1950355
850
1954290
1950355
750
1954288
700
1950355
650

Slutpris SEK:
850
86 EUR, 97 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.