Stig Lindberg Carl Harry Stålhane vas samt skål

321115

STIG LINDBERG, CARL HARRY STÅLHANE, vas samt skål, keramik, signerade, harpälsglasyr, höjd 13 respektive 7 cm

Lagning på vas, bruksslitage

Keramik/Porslin, Design

Monter 16

Budhistorik (6 bud)
1955844
650
1949169
600
1949722
600
1949169
550
1948574
500

Slutpris SEK:
650
65 EUR, 74 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.