Kanna firma Svenskt Tenn

321112

SEBASTIAN SCHILDT, kanna, Svenskt Tenn Stockholm 2013, rostfritt stål, liv med graverat emblem Berns 150 år, i botten stämplad med tillverkarstämpel, höjd ca 23 cm

Graverad, repor, bruksslitage

Diverse, Inredning och husgeråd, Metall

Monter 24

Kanna firma Svenskt Tenn

Budhistorik (16 bud)
1955397
1 300
1954231
1949479
1948892
1949478

Slutpris SEK:
1 300
131 EUR, 149 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.