Dolk

321109

DOLK, 17/1800-tal, lång tveeggad klinga, läderklätt träfäste, längd 40 cm

Slitage

Vapen/Medaljer

Monter 16

Dolk

Budhistorik (14 bud)
1955953
900
1955430
850
1955401
1955429
1955401
700

Slutpris SEK:
900
91 EUR, 103 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.