Roberto Matta färgetsning

321100

ROBERTO MATTA (Chile, 1911-2002): Komposition med figurer, färgetsning, signerad, 6/15, bladstorlek ca 35,5x26,5cm

Nybrogatan 32, Stockholm

Roberto Matta färgetsning

Budhistorik (12 bud)
1956897
3 600
1956665
3 400
1956448
3 200
1956664
1956448
2 800

Slutpris SEK:
3 600
367 EUR, 444 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.