Angelica Wiik färglitografi

321099

ANGELICA WIIK (född 1960): Badande kvinna, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 272/290, bladmått ca 61 x 42,5 cm, oramad

Rum 4

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1955778
2 400
1955395
1953720
1955384
1 900
1953720
1 800

Slutpris SEK:
2 400
242 EUR, 275 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.