Angelica Wiik färglitografi

321098

ANGELICA WIIK (född 1960): Jazzhjärta, signerad Angelica Wiik, färglitografi med glitter, numrerad 272/290, bladmått ca 61x42,5 cm, oramad

Rum 3

Angelica Wiik färglitografi
Budhistorik (16 bud)
1955825
1955396
1954960
1 900
1955386
1 900
1954960
1 800

Slutpris SEK:
222 EUR, 252 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.