Angelica Wiik färglitografi

321097

ANGELICA WIIK (född 1960): "Under takåsarna", signerad Angelica Wiik, EA, färglitografi med glitter, bladmått ca 60,5 x 87 cm, oramad

Rum 3

Angelica Wiik färglitografi

Budhistorik (22 bud)
1955686
1 900
1953212
1 800
1953212
1 600
1947828
1953207

Slutpris SEK:
1 900
182 EUR, 214 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.