Skål vaser tenn

321092

SKÅL, VASER, 3 st, tenn, 1930-tal, skålens höjd 6, 5 cm

Med inskription, invändiga skador, bucklor

Metall

Monter 13

Skål vaser tenn

Budhistorik (2 bud)

1954761
1954394

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.