Ytterfoder orientaliskt

321089

YTTERFODER, porslin, orientaliskt, 1900-talets första hälft, sexkantig form med genombrutna sidor, höjd 18, diameter 22 cm

Lagning

Orientaliskt, Porslin

Ytterfoder orientaliskt

Budhistorik (3 bud)

1949788
1949787
850
1947996

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.