Skrivbord

321085

SKRIVBORD, 1900-talets mitt, fanerat i mahogny, draghantag i mässing, höjd 76, 158x 70 cm

Skador, slitage, skivan något blekt, nyckel saknas

Rum 6

Skrivbord

Budhistorik (2 bud)

1955026
1953405

Slutpris SEK:
35 EUR, 40 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.