Enoch Ringnér oljemålning

321078

ENOCH RINGNÉR (1870-1967): "Flickan med hinken", signerad och daterad E. Ringnér 1915, olja på duk, ca 83x70 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 6

Enoch Ringnér oljemålning

Budhistorik (4 bud)

1948808
1948807
500
1948572
1947271

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.