Tom Krestensen litografi

321077

TOM KRESTENSEN (Född 1927), naken kvinna, signerad och daterad -75, litografi, numrerad 15/30

Ej examinerad ur ram

Fack 18

Tom Krestensen litografi

Budhistorik (1 bud)

1952961
2015-07-21 16:55:37

2015-07-24 kl 19:09
Slutpris SEK:
31 EUR, 37 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.