Peter Dahl färglitografier

321076

DAHL, Peter , (född 1934); Ur Fredmans epistlar, färglitografi signerad, Peter Dahl, märkt PT, ca 42,5 x 27,5 cm

Fack 7

Peter Dahl färglitografier

Budhistorik (11 bud)
1955187
2 600
1954995
2 400
1954995
1954655
1954208

Slutpris SEK:
2 600
267 EUR, 304 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.