Collage Ulla Kraitz

321075

ULLA KRAITZ, collage på papper, signerad och daterad Ulla Kraitz -1990, 59,5 x 48 cm

Fack 30

Collage Ulla Kraitz

Budhistorik (4 bud)

1954495
700
1954358
550
1949248
500
1949247

Slutpris SEK:
700
70 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.