Skåp rokokostil

321074

SKÅP, rokokostil, 1900-tal, ek, vitmålat, 2-delat, med inredning i form av lådor och hyllor, höjd ca 221, 169x61 cm, nyckel finns

Slitage, färgbortfall

Ändringar/tillägg
Nyckel finns att avhämta vid utlämningen

Rum 1

Skåp rokokostil

Budhistorik (6 bud)
1953374
1952789
950
1952537
900
1952535
1952534

Slutpris SEK:
101 EUR, 114 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 888 kr.