Anders Zorn

321073

ANDERS ZORN (1860-1920): Gopsmorsstugan, signerad Zorn, utförd 1917, etsning, 29x20 cm
LITTERATUR: Asplund, 275, Hjert & Hjert 210, ZG/Lidbeck 275

Fack 10

Anders Zorn

Budhistorik (12 bud)
1952925
4 200
1952914
1952382
2 600
1952178
2 400
1951149

Slutpris SEK:
4 200
428 EUR, 517 USD
Utropspris SEK:
5 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 200 kr.