Oljemålning Gustav Rudberg

321072

GUSTAV RUDBERG, (1915-2001)
Motiv från kyrkbackens hamn, Hven, signerad Rudberg. olja på duk, 58 x 72 cm

Rum 4

Oljemålning Gustav Rudberg

Budhistorik (8 bud)
1955235
7 800
1955230
7 000
1955098
6 200
1950554
6 000
1948465
5 000

Slutpris SEK:
7 800
785 EUR, 892 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.