Tunna

321062

KOPPARTUNNA, sekelskiftet 1900, bronshandtag, på fötter i järn, höjd 61 cm

Bucklor, slitage

Metall, Diverse, Allmoge

Rum 6

Tunna

Budhistorik (17 bud)
1954937
1 400
1954308
1 300
1954308
1954263
1953865

Slutpris SEK:
1 400
134 EUR, 150 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 458 kr.