Rosenthal figurin

321058

ROSENTHAL, figurin, 1900-tal, porslin, i form av tjäder, numerad 1695/1, höjd ca 17 cm

Smärre nagg

Keramik/Porslin

Monter 18

Rosenthal figurin

Budhistorik (22 bud)
1955322
1955319
1 900
1955315
1 800
1955317
1 800
1955315
1 700

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.