Emil Åberg oljemålning

321052

EMIL ÅBERG (1864-1940): figurkomposition, signerad E Åberg, olja på pannå, ca 41x50 cm

Konst, Äldre måleri

Rum 4

Emil Åberg oljemålning

Budhistorik (10 bud)
1954917
750
1954816
700
1954851
700
1954816
650
1954312
600

Slutpris SEK:
750
72 EUR, 80 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.