Spegel Gustaviansk

321051

SPEGEL, omkring 1800, träskuren dekor, krön med bandroset och ax, höjd ca 151x76 cm

Krönn med äldre lagning, skador och färgbortfall

Speglar

Rum 6

Spegel Gustaviansk

Budhistorik (4 bud)

1953717
3 200
1948502
1947866
1 600
1947641

Slutpris SEK:
3 200
307 EUR, 360 USD
Utropspris SEK:
6 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.