Karmstol i rokoko

321047

KARMSTOL, rokoko, 1700-tal, bronserad samt vitmålad, träskuren dekor, sitthöjd ca 47 cm

Senare bemålad, slitage

Möbler, Fåtöljer

Rum 2

Karmstol i rokoko

Budhistorik (13 bud)
1955237
1955236
3 400
1955117
1955116
1955113
1 900

Slutpris SEK:
403 EUR, 458 USD
Utropspris SEK:
10 000

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.