Robert Brandy litografi

321046

ROBERT BRANDY (född 1946): komposition, signerad och daterad Brandy -87, numrerad 44/50, färglitografi, ca 65x50 cm

Fack 30

Robert Brandy litografi

Budhistorik (2 bud)

1950365
1949925

Slutpris SEK:
34 EUR, 39 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.