Konsolbord i Louis XVI-stil

321045

KONSOLBORD, med stenskiva, Louis XVI-stil, omkring 1900, förgylld benställning, kannelerade, runda ben, höjd ca 64, 111x57 cm

Slitage och smärre skador, senare skiva

Rum 6

Konsolbord i Louis XVI-stil

Budhistorik (29 bud)
1954968
3 600
1953852
3 400
1953852
1954895
2 800
1953852
2 600

Slutpris SEK:
3 600
363 EUR, 412 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.