Frank Björklund olja på pannå

321041

FRANK BJÖRKLUND (samtida), "Matsmältning", signerad a tergo Frank Björklund, olja på pannå, ca 41x25 cm

Rum 5

Frank Björklund olja på pannå

Budhistorik (8 bud)
1955189
600
1953155
550
1952230
500
1953154
500
1952230
450

Slutpris SEK:
600
57 EUR, 68 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.