Frank Björklund olja på pannå

321041

FRANK BJÖRKLUND (samtida), "Matsmältning", signerad a tergo Frank Björklund, olja på pannå, ca 41x25 cm

Rum 5

Frank Björklund olja på pannå
Budhistorik (8 bud)
1955189
600
1953155
550
1952230
500
1953154
500
1952230
450

Slutpris SEK:
600
60 EUR, 69 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 287 kr.