Fernandez Arman litografi

321040

FERNANDEZ ARMAN (Frankrike 1928-2005): komposition, färglitografi, numrerad 143/200, bildyta ca 61x46

Fack 39

Fernandez Arman litografi
Budhistorik (17 bud)
1954860
1955358
1954860
950
1955326
900
1954860
850

Slutpris SEK:
121 EUR, 137 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.