Samovar Ryssland

321037

SAMOVAR, Ryssland, 1900-tal, mässing, handtag i trä, stämpelmärkt, höjd ca 43 cm

Bucklor, rester från klisterlapp

Ändringar/tillägg
Höjd 43 cm

Metall, Mässing, Diverse

Monter 17

Samovar Ryssland

Budhistorik (7 bud)
1949956
1955229
1 400
1949956
1951746
1949956

Slutpris SEK:
151 EUR, 172 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.