Skåp, 1800-tal

321036

SKÅP, fransk typ, 1800-tal, boullearbete, dekorbeslag i mässing, höjd 104, 112x41 cm, nyckel finns

Fanérbortfall, skador, bit av bortfallen dekor medföljer

Rum 19

Skåp, 1800-tal

Budhistorik (21 bud)
1955323
5 000
1955321
4 800
1955320
4 600
1955316
4 400
1955153
4 200

Slutpris SEK:
5 000
504 EUR, 572 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.