Byrå, 1900-talets mitt

321035

BYRÅ, 1900-talets mitt, gustaviansk stil, olika träslag med intarsia, stenskiva, mässingsbeslag, bakomliggande lådinredning, höjd ca 78, 79x125 cm, nyckel finns

Nyckelbeslag saknas, bruksslitage

Möbler, Skåp, byråer

Rum 1

Byrå, 1900-talets mitt

Budhistorik (23 bud)
1954910
5 200
1953070
5 000
1954909
4 800
1953070
4 600
1954908
4 400

Slutpris SEK:
5 200
496 EUR, 558 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 344 kr.