Erik Hedberg oljemålning

321034

ERIK HEDBERG (1868-1959): Fors, signerad och daterad Erik Hedberg -41, olja på duk, 54x67 cm

Fack 36

Erik Hedberg oljemålning

Budhistorik (18 bud)
1955245
1955259
1 900
1955245
1 700
1954108
1 600
1954108
1 300

Slutpris SEK:
192 EUR, 225 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 300 kr.