Skåp

321032

SKÅP, med lådor, 1800-talets första hälft, mahognyfanér, intarsia med snäckor, höjd ca 89, 113x50 cm, nyckel finns

Skador slitage, renoverad och kompletterad, lösa delar,

Rum 18

Skåp

Budhistorik (7 bud)
1955243
1952897
1 900
1952895
1 300
1951925
1951593

Slutpris SEK:
201 EUR, 229 USD
Utropspris SEK:

Föremålet finns i Stockholm. Transportpris från 774 kr.